Sektörler

Lila Group, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörlerindeki uzmanlığı, tecrübesi ve yatırımlarıyla büyük ses getiren, yenilikçiliği ve kalitesiyle oldukça itibarlı şirketlerden oluşmaktadır.

Lila Hızlı Tüketim

Lila Hızlı Tüketim alanındaki faaliyetlerine, dünya standartlarında temizlik kağıdı üretmek amacıyla 2007 yılında başlamış olup bugün Türkiye pazarında sektöründe en yüksek paya sahip ilk 3, dünyada ise ilk 100 şirketten biri olarak devam etmektedir.

Bobin kağıt üreten Lila Kağıt ile birlikte 2020 yılında Avrupa’nın tam entegre üretim yapan en büyük tesislerinden biri konumuna ulaşmıştır. Aynı kampüsten temin edebildiği hammadde avantajı ile kâğıt iş alanının bir tamamlayıcısı olan  Lila Hızlı Tüketim, müşteri ve pazar ihtiyaçlarına ve kalite beklentisine hızlıca cevap verebilecek konumdadır.

Arge ve Ürge çalışmalarıyla sektöre sürekli yenilikçi ürünler kazandırmakta, iç ve dış pazarlardaki payını istikrarlı olarak arttırmaktadır.

Ev içi ürünlerde Sofia, Maylo, Berrak ve Nua markalarımızla tuvalet kâğıdı, kâğıt havlu, peçete, mendil ve muayene masa örtüsü, katlamalı peçete ve havlu ürün grubu gibi ev dışı ürünlerinde de ürünlerimizi tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

“Markalı ve Private Label ürünleri bugün yurt içinde 70.000 noktayla yurtdışında ise 5 kıtada 80’den fazla ülkeyle buluşturan Lila Hızlı Tüketim bugün Türkiye temizlik kağıdı tüketiminin %35’ini tek başına karşılayabilecek kapasite olup markalarıyla yürüttüğü sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da toplumsal farkındalığı artırmaktadır.”

Sertifikalı Hammadde
Üretim
Kapasitesi

Ton/Yıl

Ülkeye İhracat

Markalarımız

Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Markalarımız
Ev Dışı
Private Label