Kurumsal

Lila Group’un temeli, Öğücü ailesinin 1930’da kurduğu çırçır ve dokumacılık ticarethanesi ile atılmıştır. O tarihten bugüne geçen yaklaşık yüz yıllık sürede istikrarlı bir büyüme gösteren Lila Group bugün Türkiye’nin önde gelen grup şirketlerinden biri olmuştur.

Lila Group’un temeli, Öğücü ailesinin 1930’da kurduğu çırçır ve dokumacılık ticarethanesi ile atılmıştır. O tarihten bugüne geçen yaklaşık yüz yıllık sürede istikrarlı bir büyüme gösteren Lila Group bugün Türkiye’nin önde gelen grup şirketlerinden biri olmuştur.

60’lı ve 80’li yıllarda ağırlıklı olarak iplik üretimi ve pamuklu mensucat alanlarında farklı isimlerle faaliyet göstermiş; 90’lı yıllarda Marmara Pamuklu Mensucat olarak Türkiye’nin en büyük entegre pamuklu iplik ve boyama tesisi haline gelmiştir. 2000’li yıllardan itibaren ülkemizin ihtiyaçlarını değerlendirerek yüksek katma değerli, ileri teknoloji gerektiren yeni alanlara yönelerek enerji ve temizlik kağıt sektörlerini de faaliyet alanları arasına katmıştır.

Türkiye’nin hijyenik temizlik kâğıt pazarında hızla büyüyen ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2006 yılında kurulan %100 Türk sermayeli bobin kağıt üretim tesisleri grup bünyesine katılmıştır. Lila Group, bugün Çorlu’daki modern kampüsünde bobin kağıt üretimi, hızlı tüketim, tekstil boyama ve enerji alanlarında üretim yapmaktadır.

Markaları ve private label ürünleriyle lider firmalar arasında yer almakta, kağıt ve tekstil ürünlerini 5 kıtada 80’den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Tüketici ihtiyaçlarını ön planda tutarak geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle markalarını, bulundukları segmentlerde lider konuma getirmeyi hedeflemekte ve bu yönde sürekli yatırımlar yapmaktadır. Türkiye’nin ilk 100 sanayi şirketi arasında yer almak Lila Group’un yakın zamanlı hedefleri arasındadır.

Lila Group

Abdullah Öğücü
Kurucu

1933 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. İlkokul eğitimini sürdürürken 7 yaşında babasının yanında iş hayatına başladı. 1964 yılında Güneydoğu İplik San ve Tic. A.Ş.’yi kurdu. Daha sonra İstanbul’a yerleşti ve 1984 yılında Çorlu’da kurduğu Marmara Pamuklu Mensucat’ta çalışma hayatına yönetici olarak devam etti.

Abdullah Öğücü’nün girişimciliği, yurtdışında eğitimini tamamlayan oğullarının bilgi birikimi ile güçlenerek 2004 yılında Boyahane işletmesi, 2005 yılında Enerji Santrali ve 2006 yılında Lila Kağıt fabrikası yatırımlarıyla sürdü. Lila Group Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürürken 2007 yılında vefat etti.

1933-2007

Tarihçe

2021
2021

Dördüncü Kağıt üretim hattı TM4 ile 270.000 ton/yıl kapasiteye ulaşıldı.

2020
2020

Boyahane tesisi modernizasyon ve kapasite artırımı yatırımı yapıldı.

2019
2019

Yeni konverting hattının faaliyete geçmesiyle 120.000 ton/yıl konverting kapasitesine ulaşıldı. Dijitalleşme projeleri başlatıldı.

2018
2018

Üçüncü kağıt üretim hattı TM3 yatırımı ile kapasite 220.000 ton/yıl’a yükseldi.

2016
2016

Konverting hattına yapılan ilave yatırım ile üretim kapasitesi 100.000 ton/yıl oldu.

2014
2014

İstanbul İhracatçılar Birliği’nin kağıt, karton, ambalaj ve kırtasiye ürünleri kategorisinde İhracat Lideri statüsüne ulaşıldı.

2012
2012

İkinci kağıt üretim hattı TM2 ve konverting hattının devreye girmesiyle toplam 150.000 ton/yıl kapasiteye ulaşıldı.

2008
2008

Markalı hızlı tüketim ürünleri üretimine başlandı. Sofia, Maylo, Berrak ve Nua markalarının lansmanları yapıldı.

2007
2007

75.000 ton/yıl kapasiteli kağıt üretim ve konverting hattı yatırımı yapıldı.

2005
2005

Kağıt sektöründe ilk üretim hattı TM1 kuruldu. 70.000 ton/yıl kapasiteyle faaliyete geçildi.

2005
2005

Fabrikanın yanında kurulan enerji tesisi ile kampüs kendi enerjisini üretmeye başladı.

1984
1984

Abdullah Öğücü Çorlu’da Marmara Pamuklu Mensucat’ı kurdu ve iplik üretimine başlandı.

1964
1964

Oğlu Abdullah Öğücü Gaziantep’te Güneydoğu İplik Sanayi şirketini kurdu.

1930
1930

Hasan Öğücü, Gaziantep’te oğullarıyla birlikte çırçır ve dokumacılık ticarethanesini kurdu.

Vizyon

2023 yılında sürdürülebilir büyüme performansı ve değerleri ile tüm paydaşları tarafından tercih edilen ilk 100 sanayi şirketinden biri olmaktır.

Misyon

Paydaşlarını en yüksek bilgi, yetkinlik ve refah düzeyine ulaştırabilecek kurumsal gelişimi sağlayıp, sürdürülebilir büyüme stratejisiyle, öncelikle bulunduğu sektör ve ülkemiz, nihai olarak da yakın coğrafya ve dünya için sürekli değer katmaktır.

Değerlerimiz

Aile

Biz bir aileyiz. Paydaşlarımızla, iş birliğimizde ”insana saygı” ilkesinden yola çıkarak birbirimize değer katarız.

Gelişim

Vizyonumuz doğrultusunda performansımızı en üst seviyeye çıkarmak ve değer yaratabilmek için öğrenmeyi sürekli kılar ve fırsatları değerlendiririz.

Güven

Tüm paydaşlarımıza, karar ve uygulamalarımızdaki tutarlı ve istikrarlı davranışlarımızla adil olduğumuzu gösteririz.

Kalite

Paydaşlarımızı anlar, bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan standartlarla, yaratıcılığımızı katarak çalışırız.

Sorumluluk

İşimizi, kurumumuzu, toplumumuzu ve çevremizi sahipleniriz. Kural ve değerlerimiz çerçevesinde hareket ederiz

Yönetim Kurulu

Orhan Öğücü
Yönetim Kurulu Başkanı

1955 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Manchester Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği eğitimi gördü. 1978-80 yılları arasında Gaziantep ODTÜ’de öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1978’de Gaziantep’te Güneydoğu İplik Sanayi şirketinde profesyonel iş hayatına atıldı. 1984 yılından itibaren Marmara Pamuklu Mensucat’ın kurulumunda ve yönetiminde çalışmaya başladı. 2007 yılından bu yana Lila Group Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Fotoğrafçılıkla ilgilenen Öğücü, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yararına iki fotoğraf sergisi açmıştır. 2017 yılından beri TOBB Kağıt ve Selüloz Meclisi ile Kağıt ve Selüloz Vakfı’nın YK Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir. Uzun yıllardır Gönüllü Hizmet Vakfı’nın da YK Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Öğücü, 2020 yılı itibariyle Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Mütevelli Heyeti’ne seçilmiştir.

Celal Öğücü
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1958 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Manchester Üniversitesi’nde gördüğü Kimya Mühendisliği eğitiminin ardından aynı üniversitede Polimer Kimya üzerine yüksek lisansını tamamladı. Yurda döndükten sonra Lila Group şirketlerinden olan Marmara Pamuklu Mensucat’ın kurulumunda görev alarak profesyonel iş hayatına adım attı. 2017 yılına kadar Çorlu İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği (ÇİSAD) başkanlık görevini yürüten Öğücü, uzun yıllardır Rotary Klübü üyesidir.

Aydın Öğücü
Yönetim Kurulu Üyesi

1961 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Victoria Üniversitesi Polimer Bilimi Kimyası bölümünü tamamlayarak İstanbul’a döndü. Lila Group şirketlerinden olan Marmara Pamuklu Mensucat’ın kuruluş çalışmalarında görev alarak profesyonel iş hayatına adım attı. 2017 – 2019 yılları arasında Türkiye Aile İşletmeleri Derneği’nin (TAİDER) Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Öğücü derneğin Danışma Kurulu üyesi olarak halen görev almaktadır. 2019 yılından beri TÜSİAD’ın aktif bir üyesidir.

Alp Öğücü
Genel Müdür

1983 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Liseyi Üsküdar Amerikan Koleji’nde okuduktan sonra Tufts Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ek olarak Girişimcilik ve Ürün Tasarımı yandal programlarını da tamamladı. Profesyonel iş hayatına 2005 yılında Lila Group bünyesinde Proje Mühendisi olarak başladı. 2014 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın Denetim Komitesi üyesi ve 2019 yılında katıldığı Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Yönetim Kurulu üyesidir.

Danışmanlar

Cengiz Solakoğlu
Yönetim Kurulu Danışmanı

1943 Erzurum doğumlu Cengiz Solakoğlu   1964 yılında İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olduktan sonra, 1967 yılında Beko Ticaret’te satış elemanı olarak iş hayatına atıldı.

Beko T.A.Ş’nin,  Atılım A.Ş’ nin Genel Müdürlüğünü yaptıktan sonra, Koç Holding Tüketim Grubu Başkan Yardımcılığına atandı. Mevcut görevinin yanı sıra 1996-1998 arasında Koç Holding Yürütme Kurulu Üyeliğinde bulundu. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Kurucuları arasında yer alan Cengiz Solakoğlu Vakfın kuruluşundan bugüne kadar aralıksız Vakfın Yönetim Kurulunda yer aldı. Halen bir çok şirkette Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi olarak çalışma hayatını sürdüren Solakoğlu, amatör olarak fotoğraf sanatıyla ilgilenmektedir.

2010 yılından beri Lila Group Yönetim Kurulu’nda danışman olarak yer almaktadır.

Dr. Füsun Bozok
Yönetim Kurulu Danışmanı

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İş İdaresi bölümünde, MBA’ini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına 1980 yılında Arthur Andersen Denetim Şirketi’nde başladı. Koç Holding, Yapı Kredi Bankası ve Ford-Otosan şirketlerinde Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu üyelikleri ile profesyonel iş hayatını sürdürdü. İstanbul Üniversitesi İş İdaresi bölümünde doktorasını tamamladı. 2008’den beri Sabancı Üniversitesi’nde Uluslarası Finans ve Denetim dersleri vermektedir.

 2010 yılından beri Lila Group Yönetim Kurulu’nda danışman olarak yer almaktadır.

Yılmaz Bulut
Yönetim Kurulu Danışmanı

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İstatistik bölümünde tamamladı. İş hayatına 1991 yılında Koç Topluluğu bünyesindeki Arçelik A.Ş.’de başladı. Arçelik’te İthalat, Üretim Planlama, Lojistik, Satın Alma ve İnsan Kaynakları bölümlerinde 17 yıl profesyonel yaşamını sürdürdü. 2008 yılından itibaren kendi kurduğu Artı Bir Danışmanlık şirketinde, Yönetim ve İnsan Kaynakları konularında danışmanlığı hizmeti vermektedir. Halen bir çok şirkette Yönetim Kurulu Danışmanı ve İnsan Kaynakları süreçlerinin geliştirilmesine yönelik projeler yürütmekte ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ında gönüllü olarak yer almaktadır.

2010 yılından beri Lila Group Yönetim Kurulu’nda danışman olarak yer almaktadır.

Yönetim Kurulu
Orhan Öğücü
Yönetim Kurulu Başkanı

1955 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Manchester Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği eğitimi gördü. 1978-80 yılları arasında Gaziantep ODTÜ’de öğretim görevlisi olarak çalıştı. 1978’de Gaziantep’te Güneydoğu İplik Sanayi şirketinde profesyonel iş hayatına atıldı. 1984 yılından itibaren Marmara Pamuklu Mensucat’ın kurulumunda ve yönetiminde çalışmaya başladı. 2007 yılından bu yana Lila Group Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Fotoğrafçılıkla ilgilenen Öğücü, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı yararına iki fotoğraf sergisi açmıştır. 2017 yılından beri TOBB Kağıt ve Selüloz Meclisi ile Kağıt ve Selüloz Vakfı’nın YK Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmektedir. Uzun yıllardır Gönüllü Hizmet Vakfı’nın da YK Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Öğücü, 2020 yılı itibariyle Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Mütevelli Heyeti’ne seçilmiştir.

Celal Öğücü
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

1958 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Manchester Üniversitesi’nde gördüğü Kimya Mühendisliği eğitiminin ardından aynı üniversitede Polimer Kimya üzerine yüksek lisansını tamamladı. Yurda döndükten sonra Lila Group şirketlerinden olan Marmara Pamuklu Mensucat’ın kurulumunda görev alarak profesyonel iş hayatına adım attı. 2017 yılına kadar Çorlu İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği (ÇİSAD) başkanlık görevini yürüten Öğücü, uzun yıllardır Rotary Klübü üyesidir.

Aydın Öğücü
Yönetim Kurulu Üyesi

1961 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Victoria Üniversitesi Polimer Bilimi Kimyası bölümünü tamamlayarak İstanbul’a döndü. Lila Group şirketlerinden olan Marmara Pamuklu Mensucat’ın kuruluş çalışmalarında görev alarak profesyonel iş hayatına adım attı. 2017 – 2019 yılları arasında Türkiye Aile İşletmeleri Derneği’nin (TAİDER) Yönetim Kurulu Başkanlığını yürüten Öğücü derneğin Danışma Kurulu üyesi olarak halen görev almaktadır. 2019 yılından beri TÜSİAD’ın aktif bir üyesidir.

Alp Öğücü
Genel Müdür

1983 yılında Gaziantep’te dünyaya geldi. Liseyi Üsküdar Amerikan Koleji’nde okuduktan sonra Tufts Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Ek olarak Girişimcilik ve Ürün Tasarımı yandal programlarını da tamamladı. Profesyonel iş hayatına 2005 yılında Lila Group bünyesinde Proje Mühendisi olarak başladı. 2014 yılından bu yana Genel Müdürlük görevini yürütmektedir. Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın Denetim Komitesi üyesi ve 2019 yılında katıldığı Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Yönetim Kurulu üyesidir.

Cengiz Solakoğlu
Yönetim Kurulu Danışmanı

1943 Erzurum doğumlu Cengiz Solakoğlu   1964 yılında İstanbul İktisadi Ticari İlimler Akademisi’nden mezun olduktan sonra, 1967 yılında Beko Ticaret’te satış elemanı olarak iş hayatına atıldı.

Beko T.A.Ş’nin,  Atılım A.Ş’ nin Genel Müdürlüğünü yaptıktan sonra, Koç Holding Tüketim Grubu Başkan Yardımcılığına atandı. Mevcut görevinin yanı sıra 1996-1998 arasında Koç Holding Yürütme Kurulu Üyeliğinde bulundu. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın Kurucuları arasında yer alan Cengiz Solakoğlu Vakfın kuruluşundan bugüne kadar aralıksız Vakfın Yönetim Kurulunda yer aldı. Halen bir çok şirkette Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi olarak çalışma hayatını sürdüren Solakoğlu, amatör olarak fotoğraf sanatıyla ilgilenmektedir.

2010 yılından beri Lila Group Yönetim Kurulu’nda danışman olarak yer almaktadır.

Dr. Füsun Bozok
Yönetim Kurulu Danışmanı

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İş İdaresi bölümünde, MBA’ini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı. İş hayatına 1980 yılında Arthur Andersen Denetim Şirketi’nde başladı. Koç Holding, Yapı Kredi Bankası ve Ford-Otosan şirketlerinde Finans Direktörü ve Yönetim Kurulu üyelikleri ile profesyonel iş hayatını sürdürdü. İstanbul Üniversitesi İş İdaresi bölümünde doktorasını tamamladı. 2008’den beri Sabancı Üniversitesi’nde Uluslarası Finans ve Denetim dersleri vermektedir.

 2010 yılından beri Lila Group Yönetim Kurulu’nda danışman olarak yer almaktadır.

Yılmaz Bulut
Yönetim Kurulu Danışmanı

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İstatistik bölümünde tamamladı. İş hayatına 1991 yılında Koç Topluluğu bünyesindeki Arçelik A.Ş.’de başladı. Arçelik’te İthalat, Üretim Planlama, Lojistik, Satın Alma ve İnsan Kaynakları bölümlerinde 17 yıl profesyonel yaşamını sürdürdü. 2008 yılından itibaren kendi kurduğu Artı Bir Danışmanlık şirketinde, Yönetim ve İnsan Kaynakları konularında danışmanlığı hizmeti vermektedir. Halen bir çok şirkette Yönetim Kurulu Danışmanı ve İnsan Kaynakları süreçlerinin geliştirilmesine yönelik projeler yürütmekte ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ında gönüllü olarak yer almaktadır.

2010 yılından beri Lila Group Yönetim Kurulu’nda danışman olarak yer almaktadır.

Kariyer

İnsan kaynakları politikamız tüm çalışanlarımıza çeşitlilik ve kapsayıcılık anlayışı çerçevesinde, yenilikçi ve modern bir çalışma ortamı sunmaktır. Çalışma kültürümüzün odağına hiyerarşiyi değil, çalışanlar arasında aktif iletişimi koyarak eşitlikçi ve özgür bir çalışma hayatını destekliyoruz.

Tüm fabrikalarımızda ve ofislerimizde önceliğimiz iş güvenliği ve çalışanlarımızın sağlığıdır. Bunu sağlamak için İş Sağlığı ve Güvenliği birimimiz düzenli olarak denetimler yapmakta ve eğitimler vermektedir. Lila Green House olarak adlandırdığımız merkez ofisimiz çalışanların yaratıcılığını teşvik edecek ve onlara hareket imkanı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

İşlevselliği ön planda tutan bu tasarım sayesinde çalışanlarımız ofis içerisindeki alternatif alanları özgürce kullanarak kendilerine en uygun çalışma ortamını oluşturabilirler. Çevrecilik bilinciyle tasarlanmış ofisimizde Leed Platinium sertifikalı doğal ve dönüştürülebilir malzemeler tercih edilmiş ve güncel teknolojik altyapı ile desteklenmiştir.
Doğayı çalışma alanlarımıza taşıyan ve sürdürülebilirliğe olan inancımızı yansıtan canlı bitkilerimiz, çağdaş ve ergonomik mobilyalarımız ile çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı sunulmaktadır.

Gerek fabrikalarımızda gerekse merkez ofisimizde sosyal etkinlikler, seminerler, eğitimler ve sosyal sorumluluk aktiviteleriyle dolu renkli ve hareketli bir iş hayatı sürmektedir. Mesai saatleri dışında da süren futbol ve yelken kulübü gibi sportif faaliyetler de iş anlayışımızın bir parçasıdır. Merkez ofisimizde çalışanlarımızın boş vakitlerini değerlendirebileceği sosyal alanlarımız, kafeteryamız ve teras alanımızla onlara keyifli bir çalışma hayatı sunmaktayız.

Bence duvarımız çalışanlarımızın görüş ve önerilerine sürekli açık olup, gelen öneriler sosyal hayatımıza yeni etkinliklerin katılmasını sağlamaktadır.
Şirket hedeflerine paralel olarak bireysel hedeflerin de takip edildiği yıllık performans görüşmeleriyle çalışanların gelişim ve kariyer planlamaları yapılmaktadır.
Şirketimizde pozisyon/ünvandan bağımsız, işin içeriğine dair çeşitli ölçümlemelere dayalı bir iş değerleme sistemi uygulanmakta ve iş büyüklükleri kademe bazında değerlendirilmektedir.

Bunu destekleyen ücret sistemi ile amacımız;
• Şirketimizin stratejilerini destekleyen, rekabetçi ve adil bakış açısıyla yapılan işin boyutuna ve sektörün yapısına uygun olarak değerlendirme yapmak,
• Belirlenen politikalar dahilinde şirket içi dengeleri de gözeterek ilgili rolün iş kademelerine uygun ücret bantlarını oluşturmaktır.

 

Açık Pozisyonlar

Güncel iş ilanlarımıza LinkedIn ve Kariyer.net sayfalarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Lila’da Hayat

Üyelikler

Lila Group’un kurucusu olan Öğücü ailesi, toplumdan kazandığının bir bölümünü yine topluma geri kazandırma ve ülke ekonomisine değer katma sorumluluğuyla hareket etmektedir. Paydaşlarına, sektöre ve ülkemize, nihai olarak dünyaya değer katma misyonuyla çeşitli vakıf ve sivil toplum kuruluşlarını desteklemektedir. Lila Group’un bu kuruluşlardaki kurumsal üyeliğinin yanı sıra, YK üyeleri de bireysel olarak aktif görevler almaktadır.

 • ÇİSAD (Çorlu İş İnsanları ve Sanayicileri Derneği)

  Kurumsal Üye, Celal Öğücü YK Üyesi

 • Gönüllü Hizmet Vakfı – Kurumsal Üye

  Orhan Öğücü YK Başkan Yardımcısı

 • LEAD Network (Leading Executives Advancing Diversity)

  Türkiye’de ve Global’de Kurumsal Üye, Kurumsal İletişim Müdürümüz Banu Yaran Kılıç YK Üyesi ve Etkinlik ve İletişim Komitesi Başkanı

 • PLAT (Private Label Association of Turkey)

  Kurumsal Üye, Burcu Öğücü Giritli Aktif Üye

 • PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği)

  Kurumsal Üye

 • Reklam Verenler Derneği

  Kurumsal Üye, Burcu Öğücü Giritli Aktif Üye

 • Sales Network – Women in Sales / CSO Club (Chief Sales Officer Club)

  Kurumsal Üye

 • Selüloz ve Kağıt Vakfı

  Kurumsal Üye

 • TAİDER (Türkiye Aile İşletmeleri Derneği)

  Kurumsal Üye, Aydın Öğücü Danışma Kurulu Başkanı

 • TEGV (Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı)

  Alp Öğücü YK üyesi, Orhan Öğücü Mütevelli Heyeti Üyesi

 • TKYD (Tükiye Kurumsal Yönetim Derneği)

  Kurumsal Üye

 • TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Kağıt ve Kağıt Ürünleri Sanayi Meclisi

  Orhan Öğücü YK Başkan Yardımcısı

 • TÜRKONFED (Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu)

  Kurumsal Üye, Celal Öğücü YK Üyesi

 • TÜSİAD (Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği)

  Kurumsal Üye, Aydın Öğücü Aktif Üye

 • Yanındayız

  Alp Öğücü, Üye